بهترین مرکز فروش پالت چوبی با دوام

فروش پالت
قیمت فروش پالت چوبی
جولای 22, 2020
تاریخچه پالت چوبی
تاریخچه پالت چوبی
نوامبر 22, 2020

معتبرترین مرکز فروش پالت چوبی کجاست؟ آیا می دانید پالت های چوبی چقدر عمر می کنند؟

همانطور که می دانید راش پالت ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین انواع پالت های چوبی با دوام می باشد.

در مطالب قبلی شما را با قیمت فروش پالت چوبی اشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در مورد طول عمر این نوع پالت ها اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

پالت چوبی

دوام پالت های چوبی

چوب با دوام توانایی مقاومت در برابر پوسیدگی در تماس خاکی مرطوب در فضای باز را دارد و یک نوع چوب که به راحتی فاسد شود، کمترین مقاومت را در برابر پوسیدگی دارد. از آنجا که انتظار می رود بیشتر پالت های چوبی و بسته بندی آنها تنها چند سال طول بکشد، آنها از کمترین گونه های موجود در دسترس ساخته شده اند.

اما توجه به این نکته ضروری است که هر نوع پالت و چوب که مورد استفاده تجاری قرار می گیرند می توانند به راحتی 10 سال بمانند اگر نسبتاً خشک نگه داشته شوند زیرا چوب در محیط های خشک بسیار با دوام است. ما اغلب در ساختمان سازی از گونه های مشابه استفاده می کنیم و این گونه ها بدون تغییر قابل ملاحظه صدها سال عمر می کنند زیرا بدتر شدن بیولوژیکی عمدتا توسط آب، حشرات و قارچ ها ایجاد می شود.

پیش بینی می شود برخی محصولات مانند جعبه سیب زمینی، پالت استخر و بسته بندی نظامی سالها به طول نکشند و در عرض چند ماه پوسیده شوند و ضروری است تولید کنندگان پالت ها در این زمینه ها علل پوسیدگی را برای جلوگیری از ناامیدی مشتریان درک کنند.

اگر پوسیدگی شروع شود، با پیشرفت پیوسته چوب تمام قدرت خود را از دست می دهد و از آنجا که بیشتر پالت ها به دلیل قدرت و محافظت از آنها به طور کامل خریداری می شوند، این امر باید در بسته بندی های محافظت نشده در فضای باز مجاز باشد.

ماندگاری بین گونه های مختلف چوب مورد استفاده در پالت ها و بسته بندی های اروپایی تفاوت زیادی ندارد، اما اهمیت بیشتری پیدا کرده است زیرا به دلایل زیست محیطی امروزه از مواد نگهدارنده کمتری استفاده می شود.

اصطلاح فسادپذیری ممکن است بیشتر از دوام مرتبط باشد زیرا تقریباً همه پالت ها و گونه های بسته بندی مورد استفاده در اروپا به عنوان مواد فاسد شدنی یا بی دوام طبقه بندی می شوند.

ماندگاری چوب توسط گونه ها در EN 350 1: 1994 طبقه بندی شده است: دوام چوب و محصولات چوبی و همچنین دوام طبیعی چوب جامد می باشد.

مواد نگهدارنده می توانند دوام پالت های چوبی را از بسیار کم به بسیار بالا برسانند. کارایی مواد نگهدارنده در چوب سرخ با دوام کم که در قطب های انتقال مورد استفاده قرار می گیرد، جایی که ماده نگهدارنده چوب خاکی قابل تخریب در قسمت خارجی قطب با ماده نگهدارنده (کرئوزوت) هنوز پس از مدت هاست که چوب های معمولی را با دوام تر از سایر چوب ها می کند.

با این حال، تسلط صنایع مواد غذایی و دارویی در پالت با استفاده از صنعت، به علاوه ملاحظات زیست محیطی، باعث کاهش استفاده از آنها در بازار بسته بندی چوب شده و تقریباً به صفر رسیده است. برای افزایش عمر پالت و بسته بندی درصورت نیاز به روشهای دیگر نیاز است.

قیمت پالت چوبی حدود 3 برابر کمتر از پالت پلاستیکی است و حداقل 10 برابر بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. وزن آنها بیش از پلاستیک است، برای وزن بین 1500 تا 3000 پوند قابل استفاده است، به راحتی قابل تعمیر و استفاده مجدد می باشد.

با این حال آنها برای وسایل شکننده ایده آل نیستند. اتصال دهنده های مورد استفاده در پالت چوب می تواند به کالا آسیب برساند.

تاریخچه پالت چوبی

اهمیت پالت ها برای اقتصاد ما اغلب نادیده گرفته می شود. تکه های چوبی ساختاری تخت که معمولاً در پشت فروشگاه های مواد غذایی یافت می شوند، برای اکثر مردم ناچیز و بی ارزش به نظر می رسد.

با این وجود، تقریباً به مدت 100 سال، پالت های چوبی نقش اساسی در حمل، ذخیره و نمایش وسایل دارند. علاوه بر این، آنها به دلیل تحمل وزن بیش از حد و برای بلند کردن آسان شناخته می شوند. از همه مهمتر، پالت های چوبی به یکی از سازگارترین محیط زیست برای بسته بندی و حمل و نقل متر تبدیل شدند

در نهایت، اقتصاد ما تا حد زیادی به سهولت و سهولت پالت چوب متکی است. بیایید نگاهی دقیق به چگونگی تکامل پالت های چوب در طول قرن گذشته بیندازیم.

قبل از قرن 20

در حالی که پالت و سرسره در ساختار متفاوت است، ذکر این نکته مهم است که استفاده از اسلاید به مصر باستان و بین النهرین باستان برمی گردد. ما می توانیم فرض کنیم که ساختارهای نوع لغزش حداقل از هزاره اول قبل از میلاد استفاده شده است. بعداً، لغزشهای چوبی به عنوان یک واحد بار ظاهر شدند.

دهه های 1920 و 1930

تاریخچه پالت چوبی واقعی نسبتاً کشف نشده است. در سال 1924، ما می توانیم اولین حق ثبت اختراع ایالات متحده را در یک لغزش پیدا کنیم که توسط هوارد تی. هالوول به عنوان “Lift Truck Platform” توصیف شده است. در طول دهه 1930، انواع جدید لیفتراک باعث رایج شدن پالت ها شد. در سال 1938، جورج ریموند درخواست ثبت اختراع مربوط به طراحی جدید جک پالت با ویژگی های اساسی را که امروزه همچنان مورد استفاده است، داد. آخرین حق ثبت اختراع مشهور قبل از جنگ جهانی دوم، کارل کلارک بود که یک پالت با  استیل را ارائه داد.

برای تهیه پالت می توانید بهترین مرکز فروش پالت چوبی یعنی راش پالت را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + نوزده =

با ما در تماس باشید