خرید پالت چوبی ارزان را کجا انجام دهیم؟

تولیدی پالت پلاستیکی در تهران
راش پالت تولیدی پالت پلاستیکی در تهران
نوامبر 11, 2021
قیمت پالت چوبی روسی
قیمت پالت چوبی روسی چقدر است؟
مارس 9, 2022
خرید پالت چوبی ارزان

برای خرید پالت چوبی ارزان به چه فاکتور هایی باید توجه کنیم و از کدام فروشگاه پالت مورد نیازمان را تهیه کنیم؟

در مطالب قبلی شما را با خرید پالت پلاستیکی در تهران آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آورید.

در تامین کنندگان پالت باید به دنبال چه چیزی باشید؟

تعداد زیادی تامین کننده پالت در سراسر دنیا فعال هستند. چه به دنبال پالت‌های استاندارد جدید، پالت‌های بازیافتی، یک پالت تخصصی یا پالت‌های سفارشی باشید، مطمئناً تعداد زیادی تامین ‌کننده پالت وجود دارد که هر آنچه را که به دنبال آن هستید ارائه می‌دهند.

متأسفانه، این می تواند انتخاب مناسب برای رفع نیازهای پالت شما را نیز دشوار کند. عوامل زیادی در انتخاب تولید کننده برای خرید پالت چوبی ارزان و مناسب دخیل هستند و بررسی همه گزینه های خود واقعاً مهم است.

خرید پالت چوبی ارزان

خرید پالت چوبی ارزان

انتخاب نادرست فروشنده تامین کننده می تواند تاثیر زیادی بر زنجیره تامین شما داشته باشد. این می تواند به معنای افزایش خسارات حمل و نقل، کیفیت پایین و تلفات محصول باشد.

اگر پالت های شما به موقع تحویل داده نشود، حتی ممکن است به معنای تعطیلی تولید باشد.

به همین دلیل است که انتخاب پالت چوبی ارزان شما بسیار مهم است. شما می خواهید تامین کنندگان پالت را پیدا کنید که به شما کمک کنند زنجیره تامین خود را با راه حل مناسب بهینه کنید.

  • درک روشنی از نیازهای خود داشته باشید

قبل از اینکه بتوانید واقعاً شروع به جستجوی یک تامین کننده خوب پالت کنید، باید ایده خوبی از آنچه در یک پالت نیاز دارید داشته باشید.

به عنوان مثال، شما باید تصمیم بگیرید که آیا یک پالت با اندازه استاندارد مناسب است یا اینکه به یک پالت با اندازه خاص نیاز دارید تا مناسب محصولات خود قرار گیرد.

گاهی اوقات یک پالت از قفسه محصول شما را در معرض آسیب های ناشی از حمل و نقل و از دست دادن محصول قرار می دهد.

نوع پالت را انتخاب کنید

انواع مختلفی از پالت ها در بازار وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید، بنابراین مهم است که بدانید چه نوع پالت نه تنها برای محصولات شما، بلکه برای صنعت شما نیز مناسب است.

به عنوان مثال، برخی از صنایع، مانند انواع خاصی از تولید مواد غذایی، از تعداد زیادی پالت پلاستیکی با اندازه استاندارد استفاده می کنند. شما می خواهید مطمئن شوید که محصولات خود را با نوع پالت مورد انتظار مشتری نهایی به مشتری تحویل می دهید، مگر اینکه دلیل بسیار خوبی برای انجام کاری متفاوت وجود داشته باشد.

با توجه به انجمن ملی پالت و کانتینر چوبی، 93 درصد از تمام پالت ها از چوب ساخته شده اند، اما پالت هایی نیز وجود دارد که از مقوا، پلاستیک، فولاد و مواد ترکیبی ساخته شده اند. شما گزینه های زیادی دارید.

نکته ای که باید به آن توجه کنید اگر می دانید که به پالت هایی نیاز دارید که به اندازه دلخواه ساخته شوند، چوب احتمالا بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

خرید پالت های پلاستیکی یا فولادی در اندازه های سفارشی دشوار و پرهزینه است و چوب را در بیشتر مواقع مقرون به صرفه ترین انتخاب می کند.

اگر قبلاً می دانید که قصد دارید با یک پالت چوبی بروید، باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید پالت های جدید بخرید یا پالت های بازیافتی.

آیا به خدمات طراحی سفارشی نیاز دارید؟

اکنون چند بار ایده پالت‌های سفارشی را مورد بررسی قرار دادیم، بنابراین اجازه دهید در مورد آن با جزئیات بیشتری صحبت کنیم. اگر فکر می ‌کنید ممکن است به پالت‌های سفارشی نیاز داشته باشید، می‌خواهید مطمئن شوید که تامین ‌کنندگان پالت مورد نظر می‌ توانند بهترین پالت را متناسب با نیاز شما طراحی کنند.

این فقط طراحی یک پالت سفارشی نیست که مناسب محصول شما باشد، بلکه در مورد طراحی پالتی است که به شما امکان می دهد زنجیره تامین خود را به حداکثر برسانید و هزینه ها را به حداقل برسانید.

فاکتور های بسیاری را در زمان خرید پالت چوبی باید مورد بررسی قرار دهیم:

  • وزن محصول و اینکه پروداکت شما از چه موادی ساخته شده است، از مهم ترین مواردی است که در زمان انتخاب پالت باید مورد بررسی قرار گیرد. برای جا به جایی محصولات سنگین لازم است تا از پالت هایی که از چوب های سخت ساخته شده اند استفاده شود.
  • شکل محصول نیز از جمله مواردی است که اغلب به پالت های خاصی برای جا به جایی نیاز دارد. معمولا محصولاتی که وزن بالایی دارند شکل خاصی نیز دارند به همین خاطر انتخاب پالت چوبی مناسب برای جا به جایی آن ها بسیار مهم است.

این نوع محصولات دارای گوشه های تیز و یا عجیب هستند که ممکن است اگر روی پالت مناسب قرار نگیرند آسیب ببینند. برای این نوع محصولات لازم است تا طراحان حرفه ای پالت هایی مخصوص را طراحی کنند و بسازند.

  • محصولات خیلی حساس و شکننده معمولا به نگهداری و مراقبت بیشتری در زمان جا به جایی نیاز دارند. نحوه جا به جایی و انتقال این نوع بسته ها بسیار حساس است و لازم است تا شرایط خاصی برای انتقال آن ها فراهم گردد.
  • چگونگی انتقال محصول می تواند بر بسته بندی و انتخاب پالت موثر است. آیا بسته شما با کشتی انتقال پیدا می کند و یا با قطار یا … ؟ برای نوع جا به جایی لازم است به نوع پالتی که انتخاب می کنید توجه کنید.
  • فاصله مقصد نهایی محصولی که ارسال می کنید نیز از جمله سایر مواردی است که در انتخاب نوع پالت چوبی تاثر دارد. هز چه فاصله مقصد نهایی شما برای ارسال بسته بندی بیشتر باشد باید از پالت های محکم تر و با دوام تری استفاده کنید.

برای خرید پالت چوبی ارزان با کارشناسان ما با شماره ۰۹۱۲۷۹۲۹۹۵۹ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

با ما در تماس باشید