پالت چوبی دست دوم و کمک به محیط زیست

پالت چوبی
ایمنی کار با پالت چوبی چگونه است؟
آوریل 12, 2022
خرید پالت چوبی در سال 1401
ژوئن 28, 2022

آیا استفاده از پالت چوبی دست دوم برای محیط زیست مفید است؟ چه فاکتور هایی در استفاده از پالت های چوبی مهم است؟

در مطالب قبلی شما را با ایمنی کار با پالت چوبی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آورید.

پالت چوبی دست دوم و محیط زیست

صنعت پالت چوبی از زمین  و محیط زیست بسیار پشتیبانی می کند، که فقط در 22 آوریل در دو روز اتفاق می افتد. از زمان تأسیس بیش از 50 سال پیش ، روز زمین برای ترویج شیوه های پایدار مختلف از جمله بازیافت شناخته شده است ، که صنعت پالت با بازسازی کمک می کند و بازسازی پالت های استفاده شده و همچنین بازیافت می تواند به محیط زیست بسیار کمک کند.

پالت چوبی

امسال موضوع روز زمین ‘سرمایه گذاری در گیاه ما’ است. از طریق اقدامات جمعی ما می توانیم مسیر را تغییر دهیم و تأثیر بگذاریم. و نه فقط در 22 آوریل ، بلکه هر روز. با این روحیه ، یکی از ابتکارات مداوم غیرانتفاعی تشویق مردم به شکستن عادت واحد است. مواردی مانند اجتناب از بطری های پلاستیکی آب ، کیسه های مواد غذایی ، فنجان ، کارد و چنگال و غیره ، شروع بسیار خوبی است. اما یکی دیگر از روشهای معنی دار از طریق برنامه پالت شماست.

از پالت های یکبار مصرف خودداری کنید

از طریق طراحی پالت علمی ، امکان مهندسی پالت های چوبی وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد و چندین بار از آن استفاده کرد – تأثیرات زیست محیطی خود را کاهش داده و آنها را از محل های دفن زباله دور نگه دارید.

ویژگی های مهندسی و تجزیه و تحلیل ما را قادر می سازد تا به سطوح بالاتری از بهینه سازی طراحی پالت برای پالت های بادوام که می توان چندین بار با خیال راحت و مؤثر پخش شد ، برسیم.

پس از چندین سفر ، پالت قابل ترمیم و بازیافت است. یک بار دیگر ، این نرم افزار پخش می شود. ما از آن برای انجام تجزیه و تحلیل پالت های بازیافت شده با رشته های شکاف دار استفاده می کنیم تا طراحی بهتری و ایمن تری ارائه دهد.

برای خرید پالت چوبی دست دوم با کارشناسان ما با شماره ۰۹۱۲۷۹۲۹۹۵۹ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + چهارده =

با ما در تماس باشید