پالت چوبی دست دوم و کمک به محیط زیست

خرید پالت چوبی در سال 1401
ژوئن 3, 2022
بررسی انواع پالت چوبی
فوریه 28, 2023

آیا استفاده از پالت چوبی دست دوم برای محیط زیست مفید است؟ چه فاکتور هایی در استفاده از پالت های چوبی مهم است؟

در مطالب قبلی شما را با ایمنی کار با پالت چوبی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آورید.

پالت چوبی دست دوم و محیط زیست

صنعت پالت چوبی از زمین  و محیط زیست بسیار پشتیبانی می کند، که فقط در 22 آوریل در دو روز اتفاق می افتد. از زمان تأسیس بیش از 50 سال پیش ، روز زمین برای ترویج شیوه های پایدار مختلف از جمله بازیافت شناخته شده است ، که صنعت پالت با بازسازی کمک می کند و بازسازی پالت های استفاده شده و همچنین بازیافت می تواند به محیط زیست بسیار کمک کند.

پالت چوبی

امسال موضوع روز زمین ‘سرمایه گذاری در گیاه ما’ است. از طریق اقدامات جمعی ما می توانیم مسیر را تغییر دهیم و تأثیر بگذاریم. و نه فقط در 22 آوریل ، بلکه هر روز. با این روحیه ، یکی از ابتکارات مداوم غیرانتفاعی تشویق مردم به شکستن عادت واحد است.

مواردی مانند اجتناب از بطری های پلاستیکی آب ، کیسه های مواد غذایی ، فنجان ، کارد و چنگال و غیره ، شروع بسیار خوبی است. اما یکی دیگر از روشهای معنی دار از طریق برنامه پالت شماست.

از پالت های یکبار مصرف استفاده نکنید.

از طریق طراحی پالت علمی ، امکان مهندسی پالت های چوبی وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد و چندین بار از آن استفاده کرد – تأثیرات زیست محیطی خود را کاهش داده و آنها را از محل های دفن زباله دور نگه دارید.

ویژگی های مهندسی و تجزیه و تحلیل ما را قادر می سازد تا به سطوح بالاتری از بهینه سازی طراحی پالت برای پالت های بادوام که می توان چندین بار با خیال راحت و مؤثر پخش شد ، برسیم.

پس از چندین سفر ، پالت قابل ترمیم و بازیافت است. یک بار دیگر ، این نرم افزار پخش می شود.

ما از آن برای انجام تجزیه و تحلیل پالت های بازیافت شده با رشته های شکاف دار استفاده می کنیم تا طراحی بهتری و ایمن تری ارائه دهد.

برخی افراد احساس می کنند که باید از پالت های جدید استفاده کنند. اما به عنوان تعداد فزاینده ای از امکانات که از پالت های بازیافت شده استفاده و درک می کنند ، بسیاری از آنها موجودی خود را تغییر می دهند تا آنها را درج کنند.

پالت های بازیافتی ساخته شده و از مواد استفاده شده ترمیم می شوند ، اما در نمرات با کیفیت قرار می گیرند و عملکرد قابل مقایسه با پالت های جدید دارند.

مکالمه ای را با ما شروع کنید تا در مورد سرویس ملی پالت بازیافت شده ما و نحوه بهره برداری از عملکرد شما بیشتر بدانید. بهترین قدرت پالت های بازیافت شده عبارتند از:

هزینه مناسب

گزینه های طراحی

دسترسی

  • 1. هزینه مناسب

پالت های جدید زیبا به نظر می رسند و عملکرد خوبی دارند ، اما آنها با هزینه ای برتر می آیند. به خصوص برای امکانات با حجم بالا ، قیمت پالت های جدید اضافه می شود و می تواند به طرز ملکی روی خط پایین تأثیر بگذارد.

خوشبختانه ، پالت های بازیافت شده می توانند در حالی که ظرفیت وزن مشابهی دارند ، 60 ٪ پس انداز نسبت به پالت های جدید ارائه دهند!

در یک بازار چوب که شاهد کمبود عرضه و پرش به تقاضا بوده است ، هزینه چوب جدید تأثیر بیشتری نسبت به گذشته بر تولید کنندگان پالت و مشتریان آنها دارد. پالت های جدید اکنون می توانند تقریباً دو برابر یا بیشتر از میانگین تاریخی باشند و این قیمت ها بی ثبات هستند.

پالت های بازیافت شده نه تنها پس انداز قابل توجهی را ارائه می دهند ، بلکه می توانند نوسانات قیمت را نیز کاهش داده و پیش بینی قیمت گذاری را بهبود بخشند.

  • 2. گزینه های طراحی

پالت های بازیافت شده در همان انواع طراحی مانند پالت های چوبی جدید در دسترس هستند. این انعطاف پذیری به این معنی است که می توان پالت های بازیافتی را متناسب با هر محیط برنامه و انبار سفارشی کرد.

از شماره عرشه و فاصله تا سبک ورود به لیفتراک ، تقریباً هر قسمت از یک پالت بازیافت شده را می توان متناسب با نیازهای دقیق شما تغییر داد.

بسیاری از کاربران پالت بازیافت شده بالقوه نگران این هستند که میزان شکست بالاتری نسبت به پالت های جدید دارند یا اینکه کیفیت آن کمتر سازگار است. به هر حال، این چنین نیست. مشاوران پالت نمرات با کیفیت دقیق و کنترل کیفیت دقیق را برای هر پالت ارائه می دهند ، بنابراین شما دقیقاً می دانید چه چیزی را سفارش می دهید. درجه بندی ما تضمین می کند که به هر پالت درجه ای داده می شود که خصوصیات زیبایی شناسی آن و تعداد و نوع تعمیرات انجام شده را به درستی مشخص می کند. علاوه بر این ، با کنترل کیفیت مشاوران پالت ، هر پالت بازیافت شده تضمین می شود که عملکرد قابل مقایسه با پالت های جدید داشته باشد و عملکرد در یک موجودی سازگار باشد.

  • اجاره پالت

اجاره پالت در سال های اخیر رایج تر شده است. شرکت های بزرگ پالت مانند CHEP (پالت های آبی) و PECO (پالت های قرمز) حضور قابل توجهی در ایالات متحده دارند.

در حالی که اجاره معمولاً هزینه های اولیه پایین تری دارد، اما با معایبی نیز همراه است.

به عنوان مثال، پالت های اجاره شده باید پس از تکمیل حمل و نقل شما به فروشنده بازگردانده شوند. این باعث می‌شود تعداد کمی پالت برای ارسال‌های پیش‌بینی‌ نشده یا سفارش‌های مشتری لحظه آخری در دسترس داشته باشید. به این ترتیب، اجاره پالت ها می تواند باعث از دست دادن کسب و کار شما شود.

و اگرچه ممکن است اجاره به دلیل نرخ تبلیغاتی ارزان ‌تر به نظر برسد، پالت‌های اجاره‌ای معمولاً با هزینه‌های شگفت‌انگیزی همراه هستند. در واقع، قرارداد اجاره پالت معمولی شامل موارد زیر است:

  • هزینه صدور
  • هزینه نقل و انتقال
  • هزینه غیر مشارکتی (همه شرکت‌های اجاره‌ای این را دریافت نمی‌کنند)
  • هزینه عملیات حرارتی
  • هزینه پالت گم شده

بیشتر این هزینه‌ها حداقل هستند، اما برخی از آنها – مانند هزینه انتقال و هزینه غیرشرکت‌کننده (زمانی که به شرکتی خارج از شبکه شرکت اجاره‌ای ارسال می‌کنید رخ می‌دهد).

  • خرید پالت

از سوی دیگر، هزینه های مربوط به خرید پالت ساده تر است. بله، هزینه اولیه بالاتری وجود دارد، اما هزینه های پنهان کمتری وجود دارد.

به علاوه، هنگامی که پالت های خود را خریداری می کنید، 100٪ مال شما هستند  می توانید از آنها استفاده کنید، دوباره از آنها استفاده کنید یا آنها را بازیافت کنید. حتی بهتر از آن – همیشه وسیله ای برای حمل و نقل کالا و انجام سفارشات در خانه خواهید داشت. خرید پالت یک سرمایه گذاری عالی برای طول عمر کسب و کار شما است.

اگر دائماً به پالت نیاز دارید، حتی می توانید سیستم بازیابی خود را ایجاد کنید. ایجاد یک حلقه بازیافت پالت بسته دارای مزایای بسیاری است. FALM یک متخصص در ایجاد سیستم‌ های بازیافت و بازیابی پالت است، بنابراین اگر سؤالی در مورد اینکه چگونه این ممکن است برای شرکت شما مفید باشد، دارید، لطفاً با شماره‌های ذکر شده در پایین صفحه با ما تماس بگیرید.

از کجا پالت بخریم

آیا هنوز در مورد نحوه خرید پالت برای تجارت خود مطمئن نیستید؟

هنگامی که آماده خرید پالت های خود هستید، می توانید در چند مکان مختلف نگاه کنید. شما می توانید به صورت عمده از تولید کنندگان پالت در سراسر کشور خرید کنید. یا، می ‌توانید با یک شرکت مدیریت پالت کار کنید، مانند First Alliance Logistics Management (FALM)، که شرکای در سرتاسر کشور دارد که می‌توانند به شما در یافتن پالت‌ها در هر کجا و هر زمان که نیاز باشد، کمک کنند.

به دلیل هزینه های حمل و نقل، باید به دنبال یک شرکت پالت سازی باشید که در 50 100 مایلی مرکز خود قرار دارد. استفاده از یک ارائه دهنده پالت با گستره سراسری می تواند فوق العاده ارزشمند باشد، زیرا به شما امکان می دهد فروشندگان را ادغام کنید و تنها یک نقطه تماس را برای کل نیازهای تامین پالت خود حفظ کنید.

  • قیمت پالت

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، در مورد قیمت پالت متغیرهای زیادی وجود دارد که ارائه لیست قیمت استاندارد را دشوار می کند.

برای خرید پالت چوبی دست دوم با کارشناسان ما با شماره ۰۹۱۲۷۹۲۹۹۵۹ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هفت =

با ما در تماس باشید