قیمت پالت چوبی روسی چقدر است؟

خرید پالت چوبی ارزان
خرید پالت چوبی ارزان را کجا انجام دهیم؟
ژانویه 5, 2022
پالت چوبی
ایمنی کار با پالت چوبی چگونه است؟
آوریل 12, 2022
قیمت پالت چوبی روسی

برای براورد قیمت پالت چوبی روسی چه فاکتور هایی را باید مورد بررسی قرار داد؟ قیمت پالت چوبی چقدر است؟

در مطالب قبلی شما را با خرید پالت چوبی ارزان آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آورید.

برای یک پالت جدید، اصلاح شده، 48 تا 40 اینچ GMA، قیمت های اخیر در محدوده 11.25 دلار 12.50 دلار بوده است، با توجه به منطقه ، با توجه به مشخصات پالت در هفته این قیمت ها متفاوت است. پالت چوبی روسی سبک مانند آنهایی که توسط استخر های پالت استفاده می شود، 25 دلار یا بیشتر خواهد بود.

قیمت پالت چوبی روسی

قیمت پالت چوبی روسی

قیمت یک برند جدید چوب حدود 12 دلار در هر پالت است. پالت ها هستند که در آن تخته های بالا و پایین سطح به دو تا چهار ‘Stringers’ میخکوب می شوند که برش ها را قطع می کنند تا برای بلند کردن توسط بالابر و لیفتراک مناسب باشند.

به طور متوسط ​​پالت، در کشور های دیگر قیمتی معادل 120.00 دلار بسته به نوع پالت را داراست. قیمت های پالت از 4.00 تا 200 دلار برای اکثر پالت ها متغیر است. با این حال، پالت ها عمدتا متنوع هستند در انواع مختلفی که آنها وارد می شوند، مانند چوب، پلاستیک، یا فلز، هزینه ها متفاوت خواهد بود.

چرا پالت چوبی گران قیمت است؟

به گفته متخصصین، به دلیل عوامل متعددی، از جمله تقاضای بالا و افزایش هزینه های چوب، هزینه های پالت، 40٪ افزایش می یابد. تغییر مکان پالت نیز یک چالش است زیرا ظرفیت حمل و نقل تضمین شده است.

شرکت راش پالت ارائه دهنده بهترین و برترین انواع پات چوبی می باشد. شما می توانید با استفاده از محصولات این مجموعه مناسب ترین و با کیفیت ترین پالت های روسی را تهیه کنید.

پالت ها برای عملیات و کارایی در بسیاری از کسب و کارها ضروری هستند. و آنها در بسیاری از اشکال، اندازه ها و مواد مختلف می آیند. اما چقدر باید انتظار داشته باشید که پالت ها را پرداخت کنید؟ این بستگی به عوامل مختلف دارد. قیمت پالت می تواند بر اساس انتخاب مواد، جدید در مقابل استفاده شود، پرداخت هر استفاده (اجاره) یا خرید، اندازه پالت، کیفیت، دسترسی به منطقه، و غیره.

بیایید به برخی از میانگین صنعت بر اساس مواد نگاه کنیم. قیمت های زیر مربوط به قیمت پالت های چوبی در کشور های دیگر است و قیمت پالت های محلی در منطقه شما ممکن است بر اساس عوامل فوق متفاوت باشد.

پالت چوبی به راحتی محبوب ترین انتخاب در انتخاب پالت است، که تقریبا 95٪ از بازار را تشکیل می دهد. برای یک پالت جدید، اصلاح شده، 48 تا 40 اینچ GMA، قیمت های اخیر در محدوده 11.25 دلار 12.50 دلار بوده است، با توجه به منطقه ای از کشور، با توجه به مشخصات پالت در هفته. پالت سبک بلوک سنگین تر مانند آنهایی که توسط استخر های پالت استفاده می شود، 25 دلار یا بیشتر خواهد بود. شماره 2 پالت 48×40 اینچ بازیافت شده اخیرا در محدوده 4.25 دلار 5.50 دلار بوده است، در حالی که هیچ پالت بازیافتی شماره 1 در محدوده 7.40 دلار آمریکا بوده است. پالت های حرارتی (HT) می توانند برای هر یک از 1 دلار بیشتر باشند.

به غیر از ملاحظات جغرافیایی، مانند چوب، هسته پالت یا دسترسی به کار، کوتاه تر اجرا می شود و اندازه های سفارشی ممکن است هزینه پالت را افزایش دهد.

نوسانات قیمت مواد می تواند بر روی قیمت پالت بلبرینگ داشته باشد، به طور معمول بیش از نیمی از قیمت پالت در چوب است و 5٪ دیگر 10٪ در اتصال دهنده ها هستند. گزینه هایی برای نگه داشتن قیمت پایین شامل انتخاب پالت های بازیافتی یا ترکیبی (ترکیبی از اجزای جدید و بازیافتی) یا با توجه به بررسی مشخصات پالت و برنامه های کاربردی شما می باشد. با استفاده از نرم افزار طراحی مانند بهترین پالت یا سیستم طراحی پالت، این امکان وجود دارد که شما می توانید یک طراحی پالت ارزان تر پیدا کنید که نیازهای شما را برآورده می کند.

برای اطلاع دقیق از قیمت پالت چوبی روسی می توانید با کارشناسان ما با شماره ۰۹۱۲۷۹۲۹۹۵۹ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 12 =

با ما در تماس باشید