ایمنی کار با پالت چوبی

قیمت پالت چوبی روسی
قیمت پالت چوبی روسی چقدر است؟
مارس 9, 2022
پالت چوبی

برای کار با پالت چوبی لازم است تا در مورد ایمنی و نحوه کار با آن ها اطلاعات کافی را به دست آورید.

در مطالب قبلی شما را با قیمت پالت چوبی روسی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در خصوص کار با پالت های چوبی به دست آورید.

پالت ها یکی از اساسی ترین ابزارها در زنجیره تامین جهانی هستند. آنها همچنین می توانند خطرناک باشند اگر مراقب نباشید. پالت های مورد استفاده در عملیات زنجیره تامین می تواند منجر به آسیب هایی مانند زخم های عمیق، مچ پا، شکستگی و … می شود.

اگر برای یک هدف غیر قابل قبول استفاده شود، مانند یک بلند کردن و بالا بردن افراد، نتیجه می تواند غم انگیز باشد.

پالت

در زمان کار با پالت چوبی به چه نکاتی توجه کنیم؟

هرگز از پالت ها برای بالا بردن افراد استفاده نکنید

پس از دریافت و یادگیری آموزش های لازم، تنها استفاده از سیستم عامل های تأیید شده، مهندسی شده را برای این منظور استفاده کنید. یک پالت هرگز نباید به عنوان آسانسور افراد استفاده شود. پالت ها ممکن است طراحی شده اند تا 2،800 پوند یا بیشتر نگه داشته شوند، اما این برای بارهای یکنواخت توزیع شده است، نه برای بارهای دیگر مانند کارگران.

  • هرگز پالت های خالی را در لبه قرار ندهید

پالت های خالی ایستاده در انتهای ناپایدار هستند و می توانند باعث آسیب شوند اگر نوک آن ها روی پا بیافتد می تواند باعث آسیب شود.

  • از لوازم شخصی ایمنی در زمان کار استفاده کنید.

هنگام کار با پالت ها، استفاده از دستکش ها توصیه می شود و همچنین کفش های ایمنی برای جلوگیری از آسیب، بسیار مهم است تا اگر پالت ها روی پایتان افتادند آسیب کمتری ببینید.

  • از پالت آسیب دیده یا کم کیفیت استفاده نکنید

اگر پالت ها آسیب دیده باشند، نامناسب برای کار هستند نباید دیگر از آن ها استفاده کنید. پالت های آسیب دیده برای تعمیر یا بازیافت را کنار بگذارید. این نوع پالت ها برای بار های سنگین بسیار خطرناکند.

برای خرید پالت چوبی با کارشناسان ما با شماره ۰۹۱۲۷۹۲۹۹۵۹ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + نوزده =

با ما در تماس باشید